Tour Odéon

Monacká adresa je mezi milionáři jednou z nejžádanějších. Pořídit si zde byt či dům si přejí mnozí. Knížectví však nedisponuje množstvím stavebních pozemků. Možná i proto se zde staví do výšek. Nechte se inspirovat nejnovějším mrakodrapem, ve kterém se nachází i nejdražší byt světa.

Nejnovější a nejvyšší obytný mrakodrap v knížectví Tour Odéon zvedl laťku luxusního bydlení i ve světovém měřítku. Architektem stavby je Alexandre Giraldi, interiéry měl na starost Alberto Pinto. Dvě propojené věže se tyčí do výšky 47 a 49 pater, což z Odéonu dělá jednu z nejvyšších obytných budov v Evropě. Ta vyšší dosahuje výšky 170 metrů, což z ní činí nejvyšší stavbu v malém knížectví. A kdyby byla věž postavena v sousední Francii, tak by se jednalo o 10 nejvyšší budovu v zemi.

Budova má multifunkční charakter. Milovníkům luxusu výšková budova nabízí 279 bytů, z toho 60 luxusních rezidencí. Dva apartmány o rozloze 1200 metrů čtverečních a jeden superluxusní pětipatrový apartmán o rozloze 3 500 metrů čtverečních s bazénem a tobogánem. Hovoří se o tom, že se jedná o nejdražší být světa, jeho cena činí 300 miliónů eur. Všechny byty se nacházejí mezi 20. a 49. patrem a kromě prosklených stěn a elegantních teras nabízejí i vskutku úchvatný výhled na Monako a moře. Samozřejmě nemůžou chybět také obchody, kanceláře, sídla firem a wellness centrum, včetně lázní, fitness centra a bazénu. Podzemní parkoviště bude mít 10 pater a pojme až 543 automobilů.

#nejdrazsibytsveta #nejnovejsimrakodrap #tourodeon #alexandregiraldi #albertopinto

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square