Novinky značky Rolex

Novinky Rolex představené letos v březnu na největším evropském hodinářském veletrhu v Basileji jsou nyní k dostání v Pražském butiku Rolex. V nabídce jsou nové pánské i dámské modely z vlajkové kolekce Oyster Perpetual a rovněž klasické pánské řady Cellini. Máte zájem o představení kolekce? Zavolejte nám a zajistíme návštěvu obchodu.

Rolex Oyster Perpetual Cosmograph Daytona mají v průměru 40 mm. Nabízí variantu černé Cerachrom lunety s tachymetrickou stupnicí a bílým lakovaným číselníkem s černými detaily chronografu, nebo černé Cerachrom lunety s tachymetrickou stupnicí a černým lakovaným číselníkem s šedými detaily chronografu. Jsou do 100 m vodotěsné, rezervu nátahu mají na asi 72 hodin.

Rolex Oyster Perpetual Datejust mají náramek Jubilee v kombinaci matu a lesku. Koupit si můžete žlutý Rolesor s číselníkem v odstínu šampaň a indexy hodin a ručkami z 18kt žlutého zlata nebo Everose Rolesor, jehož číselník je v odstínu zlatý písek s 10 diamanty zasazenými v růžovém zlatě.

Rolex Oyster Perpetual Lady-Datejust jsou kombinací oceli a 18kt růžového zlata. Jejich luneta je osázená 48 diamanty v briliantovém výbrusu, číselník je bílý perleťový. 10 diamantů je také zasazeno v 18kt růžovém zlatě jako indexy hodin, náramek Jubilee Everose Rolesor je dodáván v kombinaci matu a lesku.

Rolex Oyster Perpetual Yacht-Master jsou opět v provedení kombinace oceli a 18kt růžového zlata. Jejich luneta je obousměrně otočná s 60 minutovou stupnicí. Číselník je příjemně čokoládově hnědý, ručky a indexy hodin z 18kt růžového zlata mají reflexní úpravu Chromalight.

Rolex Oyster Perpetual Air-King. Tyto hodinky o průměru 40 mm jsou vyrobené z oceli a vodotěsné do 100 metrů. Rezerva nátahu je asi 48 hodin.

Rolex Cellini Date jsou vyrobeny z 18kt bílého zlata. Mají modrý gilošovaný číselník a modrý řemínek z aligátora se sponou.

#rolex #novinkyrolex #veletrhbasilej #oysterperpetual #celini

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square