Medvídek TOUS míří do České republiky

Dostupný luxus, který kráčí v duchu s módními trendy, to je módní značka TOUS, která už brzy vstoupí na český trh. První butik této populární značky bude otevřen 1. září v OC Černý Most. V následujících třech letech by se však prodejní síť měla rozrůst na 10 až 15 butiků. Pokud snad značku se symbolem medvídka neznáte, představíme vám ji nyní.

Cílem značky je produkovat luxusní lifestylové produkty dostupné pro všechny. Zkušený profesionální tým naslouchá svým zákazníkům a přizpůsobuje nabídku konkrétním potřebám a vkusu v jednotlivých zemích. Symbolem značky je medvídek TOUS, který se zrodil již v roce 1985. Roztomilý design stál na samém počátku mezinárodní expanze společnosti a dodnes má nezastupitelné místo ve všech kolekcích. Pro mnohé se stal nepostradatelných talismanem pro štěstí.

Historie značky TOUS sahá až do roku 1920, kdy Salvador Tous Blavi a Teresa Ponsa Mas otevřeli malou opravnu hodinek ve španělském městě Manresa. Zlomovým bodem se stal rok 1965, kdy rodinný obchod převzal Salvador Tous a jeho manželka Rosa Oriol. Portfolio se postupně rozrostlo o módní kabelky, sluneční brýle, hodinky, parfémy a další

Pro nadcházející sezonu podzim/zima 2016-2017 značka TOUS představuje Day Dreams, jednu ze svých nejikoničtějších kolekcí. Při navrhování této nové kolekce se značka TOUS ponořila do své minulosti a ze svých archivů vynesla skutečně přelomové kousky, které adaptovala na současnou dobu a styl.

#medvidektous #dostupnyluxus #modnitrendy #tous

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square