Hennessy Paradis

Hennessy je značkou luxusu a neodmyslitelným vrcholem světového trhu s koňaky. Dopřejte si mimořádně lahodnou chuť jedinečného Hennessy Paradis. Tuto výjimečnou láhev si dokonce mohou naši klienti nechat zdarma vygravírovat zcela přesně dle přání. Kontaktujte nás a vše zařídíme.

Hennessy Paradis představuje výjimečnou kompozici více než 100 eaux-de-vie (pálenek) starých až sto třicet let. Neobyčejné složení s bohatou různorodostí aroma kardamonu, skořice, kandovaného ovoce a šípkové marmelády uchvátí jemnou harmonickou chutí.

Značku Hennessy založil v roce 1765 irský důstojník Richard Hennessy, který sloužil v armádě Ludvíka XV a usadil se ve Francii, v oblasti Cognac. Od té doby se rozšířila na pět kontinentů, zabydlela se v různých kulturách a stala se známou tisíce mil od svého původního domova. Značka se stala ikonou, symbolem a hlasatelem kultivovanosti a elegance. Již více než 250 let vyrábí značka na stejném místě s tou samou pečlivostí koňaky, které jsou oceňovány na celém světě. Hennessy ovládá světově nejpozoruhodnější a nejvýznamnější zásobu eaux-de-vie, včetně těch označených datem 1800.

#hennessyparadis #vlastnigravirovani

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné tagy
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square