Objevte svět Victorinox

Nůž byl vždy nepostradatelným nástrojem. Ostatně dodnes se říká, že každý správný muž má mít u sebe nůž. Ty, které nesou značku Victorinox, jsou dnes již legendární. Nová limitovaná edice nože Climber ve zlatém provedení může být výborným dárkem pro sběratele a fanoušky značky.

U příležitosti letošních Olympijských her v Rio de Janeiru představil Victorinox populární model nože Climber, který vyšel v limitované edici 20 000 kusů. Je skvělý pro turisty i cestovatele. Nůž se střenkou pozlacenou 24-karátovým zlatem má 14 vestavěných funkcí. Je vybaven velkou a malou čepelí, vývrtkou, otvírákem na láhve s malým šroubovákem, otvírákem na konzervy s velkým šroubovákem (i pro křížové šrouby) a odstraňovačem izolace z drátů. Poslouží vám také výstružník, bodec, pinzeta, párátko, kroužek na klíče, nůžky a víceúčelový háček.

Objevte svět Victorinox. Stane se vaším společníkem na celý život. Historie značky se datuje od roku 1884, kdy si Karl Elsener otevřel nožířskou dílnu. Chtěl vyrobit kompaktní a odolný nůž, který by v jediném nástroji kombinoval mnoho funkcí. Jeho vynález, originální švýcarský armádní nůž, si od svého vzniku zachoval pověst nepostradatelného nástroje, na který se mohou jeho uživatelé spolehnout.

Kromě kapesních, domácích a profesionálních nožů, dnes nezávislá rodinná společnost Victorinox vyrábí a prodává hodinky, cestovní výbavu, módu a vůně po celém světě. Každý výrobek je vyjádřením švýcarské kvality a švýcarského průkopnického ducha.

#victorinox #skvelydarek

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square