Blackdog Cantina

Preferujete jihoamerickou, latinskoamerickou a španělskou kuchyni? Potom si určitě zajděte do restaurace Blackdog Cantina blízko vltavské Náplavky, kde panuje příjemná atmosféra hospody a živého baru. Vše je zde postaveno na myšlence: „Život je příliš krátký na to, abychom jedli špatné jídlo.“ Dejte nám vědět, postaráme se o rezervaci.

Koncept menu je tvořen formou tapas, malých jídel s minimem příloh a je charakterizován jako “Fine Street Food”. V nabídce pokrmů najdete tzv. Bites – jednohubky a chuťovky k pivu či vínu, ale také Shares, což jsou trochu větší Tapas, které si objednáte v několika chodech a dělíte se s nimi se spolujedlíky u stolu. K denní nabídce patří také saláty ze stálého menu, ryba dne a speciality na grilu. Jídlo připravují s použitím kvalitních čerstvých surovin od pečlivě vybraných a pokud možno místních dodavatelů, zpracovaných dle autentických receptur. V létě se vyžívají možnosti odběru například čerstvé zeleniny od místních malých pěstitelů, ryby jsou pouze z českých sladkých vod od místního dodavatele.

Pečlivému výběru podléhá nabídka domácích i zahraničních vín, destilátů a nealkoholických nápojů. Oblíbené jsou přírodní bio ovocné mošty a nektary, domácí limonády, sypané a čerstvé ovocné čaje, káva La Bohéme i specialita Vietnamská káva. Každý týden si můžete vychutnat aktuální nabídku speciálů z malých pivovarů. Koktejlový lístek je tvořen zejména koktejly z Peruánského destilátu Pisco. Vinný lístek pak nabízí výběr z českých, jihoamerických a španělských vín, zejména z malých rodinných vinařství. Prostor restaurace je nekuřácký, k dispozici je i salonek pro oddělenou společnost. V létě uvítáte posezení na zahrádce, která je situována v klidné ulici.

#blackdogcantina

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square