Perla Sardinie

Nechcete trávit dlouhé hodiny v letadle a toužíte po nádherných plážích? Najdete je na smaragdovém pobřeží Sardinie. Pro svůj pobyt můžete zvolit třeba jeden z nejdražších hotelů světa.

Nemusíte se o nic starat, přípravu cesty přenechte nám.

Na severovýchodě Sardinie se v zálivu Arzachena rozkládá jedno z nejluxusnějších turistických letovisek Porto Cervo. Kdysi zde stála jen malá rybářská vesnice, která se postupem času stala jednou z nejvyhledávanějších lokalit na smaragdovém pobřeží (Costa Smeralda). Patří k těm nejexkluzivnějších na ostrově a návštěvníky přitahuje nejen nádhernými plážemi s bílým pískem, ale také romantickými zátokami a okolní přírodou. Díky bohatému podmořskému životu je oblast vyhledávaná i milovníky potápění a šnorchlování.

Porto Cervo je vyhlášeným milionářským střediskem, kde můžete potkat i celou řadu slavných hvězd. Městečko bylo vystavěno v zajímavém architektonickém stylu. Pod náměstím se rozkládá starý přístav Porto Vecchio. Na vyvýšenině nad městem se tyčí kostelík Stella Maris, jehož autorem je římský architekt Michel Burisi Vici. V interiéru kostela je uschován vzácný El Grecův obraz „Mater Dolorosa“. Porto Cervo je ovšem také živé a pulzující městečko s celou řadou kaváren, barů, klubů, diskoték a restaurací.

Ti nejbohatší si pro svůj pobyt rezervují jeden z nejdražších hotelů světa, který nabízí svým klientům dokonalé soukromí a prvotřídní služby. Hotel Cala di Volpe stojí uprostřed krásné středomořské krajiny v romantické části pobřeží Costa Smeralda. Svou architekturou se podobá půvabné rybářské vesnice s malebnými sardinskými domy a molem vybíhajícím do tyrkysového moře. Areál má vynikající sportovní zařízení a nádhernou soukromou pláž. Samozřejmostí je dobře vybavené fitness centrum s osobními trenéry. Otevřeno je 24 hodin denně. Ve wellness centru je možné si dopřát relaxační masáže nebo omlazující kosmetické procedury. Hosté si také mohou zahrát tenis na třech osvětlených kurtech s umělým trávníkem. Kolem obrovského bazénu se slanou vodou jsou rozmístěné přístřešky s lehátky. Z luxusně vybavených pokojů mají hosté výhled na záliv Cala di Volpe a hotelové zahrady.

Šéfkuchař restaurace Maurizio Locatelli získal mnohá ocenění. Nabízí výběr ze středomořské kuchyně a sardinských specialit v doprovodu špičkových vín. Hotel často pořádá mimořádné gala večeře, jejichž součástí je i vystoupení slavných umělců. V červenci zde kupříkladu vystupoval Ricky Martin.

#perlasardinie #zajistimecestu #nadherneplaze #nejdrazsihotelsveta

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square