Luxus v detailu

Máte rádi originalitu, nevšední krásu a čistou eleganci spojenou s luxusem? Tím vším vás na Chateau Herálec při pití oblíbeného nápoje uchvátí jedinečné designové sklo od špičkových českých sklářů, jako je Anton Štrbáň a architekt a designér Bořek Šípek. Jedinečnost netradičního českého uměleckého skla vás tak přesvědčí, že Chateau Herálec je místem, kde opravdu cit pro krásu a detail nezná hranice.

Chcete rezervovat pobyt? Zavolejte nám.

Je spousta detailů, které činí luxusní pětihvězdičkový zámecký hotel Chateau Herálec na Vysočině výjimečným. Kromě toho, že patří mezi TOP 10 nejlepších zámeckých hotelů světa, mezi jeho nejzajímavější detaily patří impozantní sbírka speciálního ručně vyráběného zámeckého skla, která vznikla ve spolupráci s uměleckým sklářem Antonem Štrbáňem.

Jen na zámku Herálec si můžete vychutnat skvělá vína z jedné z největších sbírek unikátních vín z oblasti Bordeaux, z nádherných, ručně vyráběných číší sypaných křišťálovou drtí či si vychutnat nápoje z barevných vitrážových sklenic, jejichž exklusivní dekory vznikají výrobní technikou, kterou v dnešních časech ovládá již málokdo. Umělecký sklář Anton Štrbáň dnes patří k výjimečným umělcům reprezentujícím silnou a úspěšnou tradici českého sklářství.

Na zámku rádi připravují nové a nevšední zážitky svým hostům, proto při pití z rozsáhlé nabídky osobitých koňaků, jedinečné whisky či portského v Pánském salonku „Oldřicha z Říčan“, budete mít možnost objevit exkluzivitu, precizní ruční práci a sofistikované tvary nádherných číší vytvořených špičkovými českými skláři. Designérem každého kousku z této zámecké sbírky není nikdo jiný, než celosvětově uznávaný architekt a designér Bořek Šípek. V každé jeho číši budete mít možnost objevit originální umělecké dílo.

#chateauheralec #rezervujemeprovas #zameckyhotel #rucnevyrabenesklo

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square