Do Vídně za hudbou

Máte rádi filmovou hudbu a dobré jídlo? Myslíte si, že se jedná o zvláštní spojení? Vydejte se na výlet do Vídně a zjistíte, že opak je pravdou. Náměstí před radnicí je totiž až do 4. září místem setkávání milovníků nočního života, kteří rádi spojují kulturní zážitky se znamenitým jídlem. Zárukou dokonalých letních večerů budou znamenité pokrmy a hudební filmy.

Kontaktujte nás a sdělíme vám detaily a zajistíme ubytování i cestu.

Festival hudebních filmů na náměstí Rathausplatz patří k nejatraktivnějším lákadlům letní Vídně. Na pětadvacet mezinárodních gastronomických hvězd se postará o to, že si na své přijde každý – stejně jako si každý vybere to své v programu hudebních filmů všech možných žánrů na obrovském plátně pod širým nebem.

Zvláštní ocenění v programu letošního Festivalu hudebních filmů dostane nezapomenutelný, nedávno zesnulý hudebník a dirigent, Nikolaus Harnoncourt a houslista Yehudi Menuhin, který by letos oslavil sté narozeniny. Hned během několika večerů se budou promítat záznamy z Metropolitní opery v New Yorku. Promítat se budou také hudební produkce proslulých orchestrů, jako Vídeňských filharmoniků, Vídeňských symfoniků nebo Göteborských symfoniků. Obrovské plátno dá zazářit i nezapomenutelným momentům z přírodního amfiteátru Waldbühne v Berlíně.

Návštěvníci se mohou těšit na koncertní záznamy takových hvězd, jako jsou Lang Lang, Juan Diego Flórez, Plácido Domingo, Anna Netrebko a Jonas Kaufmann. Na své si ale nepřijdou pouze fanoušci opery a klasiky: Moderní tóny od jazzu k rocku zahrají James Blunt, Jamie Cullum, Gregory Porter, Placebo a Iggy Pop.

#viden #hudba #vstupenky

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square