Ben Harper v Praze

Britský zpěvák, jenž z citlivých klavírních balad udělal hity stadiónových rozměrů, se do Prahy vrátí po třech letech a s novou deskou nazvanou Wonderful Crazy Night. Ta podle prvního singlu znamená návrat k Johnově ranému bluesrockovému období a skladbám silněji podpíraným elektrickou kytarou. Spolu s s Innocent Criminals vystoupí 28. září v pražské O2 areně.

Pokud chcete jít na Harperovo vystoupení, napište nám.

Turné se vztahuje k prvnímu albu vydaném po více než osmi letech. „Opětovná spolupráce s Innocent Criminals na nových skladbách je pro mě teď prioritou,“ řekl Harper časopisu Rolling Stone v loňském roce. Od roku 1993, kam sahají jejich kořeny, byli Innocent Criminals (hráč na perkuse Leon Mobley, baskytarista Juan Nelson, bubeník Oliver Charles, klávesista Jason Yates a kytarista Michael Ward) zapojeni do většiny projektů Bena Harpera, a to až do roku 2008, kdy se skupina na delší dobu odmlčela.

Kapela po dobu své aktivní činnosti cestovala po celé zeměkouli v podstatě bez přerušení, počet jejích fanoušků se neustále rozrůstal především díky strhujícím živým vystoupením a řadě uznávaných studiových alb, včetně titulů Fight For Your Mind, The Will to Live, Burn to Shine, Diamonds on the Inside a na cenu GRAMMY® nominovaného alba Lifeline.

Nové album Bena Harpera & The Innocent Criminals nazvané „Call It What It Is“ je břitká, výrazná a poetická deska, která může pocházet jen od těchto dlouhodobých spoluhráčů a spolupracovníků tvořících jeden z nejdynamičtějších, nejsoudržnějších a zásadních souborů současné populární hudby.

#benharper #vstupenky #kultura

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square