Paloma Picasso pro značku Tiffany

Značka Tiffany představuje novou kolekci šperků pro ženy i muže Paloma´s Groove, kterou pro ni exkluzivně navrhla Paloma Picasso.

Jestliže vás šperky uchvátí stejně jako nás a budete si je přát pořídit, dejte nám vědět.

Paloma Picasso se proslavila mistrovskými uměleckými šperky, které tvoří exkluzivně pro značku Tiffany již od roku 1980. Věří v talismanickou sílu šperků a její originální návrhy inspirují svět módy a umění již několik desetiletí. Její skvostné návrhy inspirují svět módy a umění již několik desetiletí. Ve svých špercích kombinuje evropskou sofistikovanost s exotickými vlivy.

Nová kolekce prstenů, náramků, řetízků a manžetových knoflíčků je inspirována snubními prsteny, které pro svoji vlastní svatbu Paloma Picasso navrhla jako symbol hluboké lásky a životního slibu. Šperky jsou vyrobeny z 18kt žlutého a růžového zlata, ze stříbra a z titanu, a jejich čistá lineární estetika jim dodává sílu. „Kouzlo prstenů z kolekce Groove je v tom, že jsou navrženy tak, aby každý z nich na ruce vynikal jako samostatný, jedinečný šperk - jako symbol hlubokého, pevného a dlouhotrvajícího vztahu,“ říká Paloma.

#palomapicasso #tiffany #concierge #nakoupimeprovas

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square