New York Café Prague

Navštivte krásný novorenesanční palác hotelu Boscolo Prague a dopřejte si kulinární zážitek v luxusním prostředí New York Café Prague. Pavel Vacek, nový šéfkuchař hotelu Boscolo Prague, připravil jedinečné, lehké a lákavé letní menu. Nejenže dobře chutná, ale je i včetně dezertů zdravé.

Doporučujme rezervaci, obraťte se na nás.

Pavel Vacek, šéfkuchař hotelu Boscolo Prague, považuje sezonní suroviny za stěžejní při přípravě jídel. V letním menu proto najdete například jahodovo- ředkvičkový salát s grilovanou cuketou plněnou ricottou a jahodovou omáčkou, gazpacho s avokádem, tygří krevetu v křupavém těstíčku a grilované svatojakubské mušle. Letním lehkým pokušením jsou vynikající ananasové raviolky plněné mascarpone s jahodami a omáčkou z hořké čokolády a červeného pepře.

New York Café Prague je mladší sestrou slavné budapešťské kavárny New York Café Budapest, vyhlášené nejkrásnější kavárnou světa. Prostředí, ve kterém se snoubí půvab starých časů s moderním a elegantním italským designem, představuje ideální místo jak pro obchodní či osobní schůzky, tak pro chvíle odpočinku. Kavárna nabízí celodenní menu a je proslulá svými vynikajícími dezerty. Najdete zde bohaté snídaňové menu, vynikající obědy a večeře ze sezonní nabídky a celodenní občerstvení včetně snacků, vhodných k večernímu drinku. K nezaměnitelné atmosféře New York Café Prague patří živá hudební vystoupení výtečného pianisty. Otevřeno každý den od 7:00 - 23:00 hodin.

#newyorkcafeprague #hotelboscolo #kulinarskyzazitek #conciergerezervuje #dametipy

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square