Nejen bistro

Přemýšlíte, kam se vydat na oběd nebo večeři? V pražském Karlíně vám doporučujeme Nejen bistro. Kontaktujte nás.

Nabízí domácí jídla z čerstvých sezónních surovin, řemeslná vína i piva a navíc speciality z unikátního JOSPER grilu. Hosty uvítá milá obsluha a potěší příjemný interiér.

Nejen bistro se nachází ve čtvrti, která byla v roce 2002 zasažena stoletou povodní. To se odráží v interiéru bistra, kde stěny zasažené vodou zůstaly očištěny na cihelnou konstrukci, zbývající části jsou omítané. Hlavním motivem bistra je ale propojení restaurace s kuchyní, vše tvoří jeden prostor, kde všichni vidí vše, nic není utajeno. Architektonické studio Mars Architects vytvořilo na ploše 155 metrů čtverečních velmi příjemný interiér, který kombinuje surové zdivo, luxusní obklady, masivní dřevo a vkusné zařízení včetně knihovny.

Přijdou si zde na své milovníci burgerů z hovězího masa black angus, pochutnají si i ti, kteří nedají dopustit na pečená hovězí žebra. Mnoho návštěvníků ale láká především nabídka steaků z Josperu. Na tomto grilu na dřevěné uhlí, na kterém se připravují nejen masa, ale také ryby, mořské plody či zelenina, kterou má restaurace od vlastního farmáře. Při teplotě 300 stupňů se maso současně peče i griluje a neunikne z něj žádná šťáva. Nejen bistro stojí za návštěvu - mají otevřeno i o víkendu, což v Karlíně nebývá zvykem.

#nejenbistro #conciergerezervuje #kamvkarline #jospergril

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square