Světový pohár v biatlonu

Světový pohár v biatlonu se na sklonku roku vrátí do Nového Města na Moravě. Jedinečnou podívanou nabídne návštěvníkům Vysočina Arena. Biatlon je jedním z nejatraktivnějších zimních sportů a úspěchy českých reprezentantů z něho udělali velmi populární záležitost.

Chcete vidět největší biatlonové hvězdy od 16. do 18. prosince na živo? Kontaktujte nás raději již nyní a my vám obstaráme vstupenky.

Programová skladba je skutečně atraktivní. Celý blok v pátek zahájí závody ve sprintu, v sobotu se diváci mohou těšit na dramatické stíhací závody a v neděli se SP v Novém Městě uzavře královskou disciplínou - závody s hromadným startem pro 30 aktuálně nejlepších biatlonistů světa. Přesný časový program závodů bude upřesněn v září na základě dohody Eurovize, televizních společností a Mezinárodní biatlonové federace IBU.

Poslední Světový pohár v biatlonu v Novém Městě na Moravě v únoru 2015 se stal vůbec nejúspěšnějším podnikem celého seriálu a vstupenky na akci byly zcela vyprodány mnoho týdnů předem.

#svetovypohar #biatlon #vstupenky

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square