Olympiáda na dosah

Nejvýznamnější sportovní akce letošního roku začíná již za pouhý měsíc. Letní olympijské hry začínají v brazilském Rio de Janeiru 5. srpna na stadiónu Maracanã.

Pokud chcete českým sportovcům fandit na místě, máte poslední šanci zajistit si cestu a vstupenky – stačí, když se na nás obrátíte.

Tradičně tu bude zapálena olympijská pochodeň. Olympijské hry budou ukončeny 21. srpna. Této mimořádné události se účastní přes deset tisíc špičkových sportovců, kteří budou ubytování v jedné z nejkrásnějších olympijských vesnic. Olympijská soutěž ve 28 sportech se bude odehrávat ve čtyřech propojených hracích zónách: Barra, Copacabana, Deodoro a Maracanã.

Na účastníky zde čeká 35 komfortních sportovišť, na kterých se budou konat turnaje házené, juda, šermu, tenisu, dravé cyklistiky, golfu, taekwonda atd. Diváci se těšit mohou také na gymnastiku, synchronizované plavání či skoky do vody. Vítězové z jednotlivých sportovních disciplín si odnesou jednu z 306 sad originálních medailí.

Z minulých olympijských her v Londýně přivezla česká výprava hned deset medailí. Získala čtyři zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile, což byl nejlepší výsledek od roku 1996. Vylepší Češi v Riu tuto skvělou bilanci? Adeptů je dost - překážkářka Zuzana Hejnová, veslař Ondřej Synek, skifařka Mirka Knapková, oštěpařka Barbora Špotáková či úspěšní kanoisté a vodní slalomáři...

#olympiada #riodejaneiro #stadionmaracana #vstupenky

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné tagy
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square