Inspirace z Fidži

Nechte se okouzlit nevšedním místem, kde tráví chvíle odpočinku ti nejbohatší lidé a celebrity z celého světa. Hotel Laucala Island Resort patří nejen k nejluxusnějším, ale také nejdražším resortům na světě. Je obklopen krásnou přírodou a přímo určený jen nejnáročnějším klientům.

Právě zde dovolenou zde můžete prožít i vy. Stačí, když se na nás obrátíte.

Luxusní Lucala Island Resort se rozprostírá na exkluzivních 3500 akrech půdy, na severním cípu soukromého ostrova Laucala patřícího do souostroví Fidži. Resort se nachází uprostřed kokosových plantáží, písečné pláže, bohatých zelených strání a dech beroucích přírodních krás.

Vlastníkem komplexu je rakouský magnát Dietrich Mateschitz, spoluzakladatel společnosti Red Bull GmbH. V roce 2003 ho koupil od potomků miliardáře Malcolma Forbese a přestavěl ho na luxusní resort pro ty nejbohatší.

Pro hosty je připraveno 24 přepychových vil a prvotřídní služby - k dispozici mají soukromého kuchaře, šoféra, chůvu i startovací dráhu pro letadla. Mohou využívat 18jamkové golfové hřiště, vydat se na výlet k vodopádům, projet se na koni. Samozřejmostí jsou i spa s relaxačními a omlazujícími procedurami, fitness centrum, soukromý přístav, kaple, programy pro děti a na vyžádání služba hlídání dětí. Kolekce pěti restaurací a barů nabízí chutné pokrmy západní, asijské a místní kuchyně. Delikatesy jsou převážně inspirované přírodou a jsou připravované místními i mezinárodními šéfkuchaři.

Každá z 25 rezidencí je jinak koncipovaná. Některá na skále, jiná u své pláže, další na dřevěných kůlech nad oceánem. Společným znakem je vlastní bazén, dvě koupelny (jedna vnější, jedna vnitřní), přijímací pokoj s plně vybaveným barem a ledničkami a platforma pod palmovým stromem na pláži pro praktikování jógy.

Kupříkladu Seagrass Villa nabízí nevšední kombinaci obrovského prostoru 3 000 metrů čtverečních, přírodních materiálů a luxusního komfortu s inspirativní atmosférou. Velký venkovní jídelní pavilon přímo vybízí pro romantické večeře pod hvězdami. Z vily je přímý přístup na pláž s velmi dobrými podmínkami pro šnorchlování. Velký prostor se skládá z prostorné ložnice, obývacího pokoje (s plochou obrazovkou, minibarem, Bose audio systémem, dokovací stanicí pro IPod, mobilním telefonem), koupelnu se samostatnou sprchou a vanou a venkovní sprchou.

Peninsula Villa s jednou ložnicí se nachází na vlastním poloostrově a je nejintimnějším místem v resortu s nádherným výhledem do okolí. Tato vila nabízí vlastní bazén a soukromou pláž, jež zaručí svým hostům exkluzivní a naprosto ničím nerušené soukromí. Samostatný pavilon s obývacím pokojem a ložnicí je posazený přímo na útesu s výhledem na oceán. Unikátní dřevěné schodiště (84 schodů) vede na okouzlující soukromou pláž.

#hotellaucalaislandresort #nejdrazsiresort #fidzi

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square