Selena Gomez

Americká zpěvačka a herečka Selena Gomez vystoupí 24. října v pražské o2 areně a představí své poslední album Revival, které vyšlo více než dva roky po úspěšném sólovém debutu Stars Dance. Nechcete si její vystoupení nechat ujít? Napište nám.

Selena své album Revival začala natáčet na podzim roku 2014, poslední úpravy na něm pak provedla loni v létě. Selena se při natáčení nových skladeb na desku opětovně představila i jako textařka a skladatelka, ve studiu ji při práci podpořilo i několik věhlasných producentů. V seznamu těch, kteří se na albu Revival podíleli, nechybí například Rock Mafia, Hit-Boy, Dave Audé, Max Martin, Mattman & Robin, Stargate, Benny Blanco, Steve Mac nebo americký rapper A$AP Rocky. Selena svoje aktuální album v minulých měsících propagovala úspěšnými singly Good For You a Same Old Love, které prezentovaly spíše její romantičtější polohu. Novým singlem Hands To Myself, který byl použit i v nové reklamní kampani předního světového výrobce audiotechniky, se Selena opět vrací do vod tanečnějšího mainstreamu a jak první ohlasy z Ameriky, Austrálie nebo Belgie naznačují, má zpěvačka zaděláno na další velký hit.

Selena Gomez albem Revival potvrdila svou pozici jedné z nejoblíbenějších amerických zpěvaček současnosti, což naznačují i desítky milionů fanoušků na všech dostupných sociálních sítích i rekordní poslechy jejích písní na různých hudebních platformách.

"Jsem připravena vydat se na turné a vidět své fanoušky v Evropě osobně!" řekla Gomez. "Toto album představuje novou a velmi důležitou kapitolu v mém životě. Nemůžu se dočkat, až na jevišti představím nový materiál, z celého srdce jsem se snažila, aby toto turné, bylo opravdu neobyčejné."

#selenagomez #vstupenky

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square