Red Hot Chili Peppers

Red Hot Chili Peppers se po čtyřech letech od svého posledního pražského koncertu vrátí do České republiky. Již 4. září zahrají v O2 Areně své největší hity i žhavé novinky z alba „The Getaway”. Máte zájem o vstupenky? Obraťte se na nás.

Kapela právě vydává nové album „The Getaway“, které produkoval Danger Mouse, mix pak dostal na starosti Nigel Godrich. Jedná se o jedenácté studiové album v diskografii kapely.

Jedna z nejúspěšnějších formací v rockové historii, kterou tvoří zpěvák Anthony Kiedis, basový kytarista Flea, bubeník Chad Smith a kytarista Josh Klinghoffer, prodala více než 60 milionů alb, včetně pěti multi-platinových LP, a obdržela šest cen Grammy, včetně kategorií "Nejlepší rockové album" za nahrávku Stadium Arcadium, "Nejlepší rockové vystoupení“ za "Dani California", "Nejlepší rocková píseň" za "Scar Tissue" a "Nejlepší hardrockové vystoupení“ za skladbu „Give It Away“.

Každý, kdo si zakoupí vstupenku na koncert, obdrží nové album „The Getaway“, a to buď jako fyzický nosič, nebo v digitální podobě.

#redhotchilipeppers #vstupenky

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square