Montblanc oslavuje

Exkluzivní doplňky v perfektním provedení jsou tím, co dotváří vzhled dokonalých mužů. Jedinečnou kvalitu představují ty, které nesou značku Montblanc. K oslavám 110. výročí založení této firmy vznikla limitovaná kolekce exkluzivních hodinek, psacích potřeb, pánských kožených tašek a pánských šperků. Hlavní barevný tón novodobého ztvárnění vůbec prvních psacích potřeb Montblanc, inspirovaných slavným Stendhalovým románem, tvoří červená a černá.

Přejete si domluvit návštěvu butiku Montblanc? Kontaktujte naše koordinátorky.

Speciální edice je k dispozici v provedení z ušlechtilé černé pryskyřice s historickým logem Montblanc gravírovaným na boku víčka a tradiční slonovinově bílou hvězdičkou Montblanc usazenou do ušlechtilé červené pryskyřice na vršku víčka.

Řada Meisterstück Soft Grain rozšiřuje nabídku kolekce pánských tašek vyrobených z nejjemnější italské telecí usně. Na počest výročí je na všechna zavazadla této kolekce přidána jmenovka z korálově červené kůže s embosovaným motivem hada. Celá kolekce obsahuje štíhlou aktovku s dvěma vnitřními přihrádkami na zip, tašku přes rameno (messenger bag), víkendovou brašnu sladěnou s kosmetickou taškou, malou taštičku na dokumenty, pouzdro na cestovní doklady, tři typy peněženek a tři varianty pouzder na kreditní karty.

Limitovanou edicí tří inovativních hodinek Villeret Tourbillon Bi-Cylindrique 110 Years Anniversary vzdává Montblanc hold110 letům precizní řemeslné práce. Zajímavostí jsou ručky, které nejsou standardně upevněné ve středu číselníku a pohybují se bez viditelného ukotvení. To umožňuje dvojice průhledných rotujících safírových disků – na jednom z nich je embosována hodinová a na druhém minutová ručka.

Do nabídky této limitované kolekce patří také stříbrné doplňky. Motiv hada se objevuje na sponě na kravatu a na manžetových knoflíčcích. Sada působí velmi elegantně a stylově.

#Montblanc #navstevabutiku

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square