I pejsci mohou jíst zdravě

Vybíráte pečlivě stravu pro své čtyřnohé kamarády? Pokud jim chcete pořídit skutečně kvalitní a zdravé dobroty, máme pro vás skvělý tip. V Health for dog se snaží dopřát psům to nejlepší, zdravé krmení, které je správně vyvážené a zároveň jim chutná.

Chcete jídlo vyzkoušet a objednat, zavolejte nám!

Odborníci v této firmě jsou přesvědčeni, že psi využijí nejvíce živin z čerstvých surovin, které prošly šetrnou tepelnou úpravou a jsou tak pro tělo psa bezpečnější než strava syrová nebo ta, která prošla několika stupni zpracování.

K výrobě používají výhradně čerstvé, skutečné suroviny v potravinářské kvalitě. Pečlivě vybírají každou složku receptury s ohledem na její výživovou hodnotu a dostupnost v té nejvyšší kvalitě. Nepoužívají žádné vedlejší živočišné produkty. Žádné odpadní produkty - kůže, kopyta, krev, peří, skořápky, odpad z kafilérií a další odpad, který vzniká při výrobě potravin pro lidi.

Krmivo vaří ve vlastní kuchyni, nikoliv v průmyslové továrně. Díky tomu mohou sledovat a dodržet tu nejvyšší kvalitu na každém kroku výroby. Všechny suroviny vaří šetrně v páře, aby v jídle zachovali co nejvyšší nutriční hodnotu a pes tak mohl živiny přijímat v přirozené podobě. Po uvaření je vše šokově zchlazeno na teplotu +3 °C, aby se zabránilo množení nebezpečných bakterií a každá surovina si zachovala svoji čerstvost.

Potrava vzniká pod dohledem veterinářky z Ústavu výživy zvířat a Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně. Všechny receptury byly navrženy tak, aby odpovídaly živinovým a energetickým potřebám psa a mohly sloužit jako kompletní a vyvážená strava. Žádná zbytečná chemie navíc. Žádné konzervanty, ochucovadla, stabilizátory...

#stravapropejsky #skutecnesurovin #pejsimohoujistzdrave

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square