Cathedral Café

Hledáte nevšední místo v centru Prahy třeba na snídani? Kouzelné prostředí, skvělé jídlo, domácí limonády i výbornou kávu najdete v kavárně Cathedral Café v centru Prahy v Týnské ulici. Posedět je možné nejen uvnitř kavárny, v originálně zařízeném interiéru, ale také ve venkovní zahradě.

Pokud chcete rezervaci, kontaktujte nás.

Cathedral Café nabízí výtečné domácí dezerty, polévky, čerstvé saláty, sendviče, jídla z grilu či pánve a další delikatesy. Součástí nabídky je prvotřídní káva z české pražírny Doubleshot. V nápojovém lístku nechybí vína a další alkoholické i alkoholu prosté nápoje, včetně domácí limonády.

Novinkou jsou zde snídaně stvořené na míru příznivcům zdravého životního stylu. V nabídce najdete řepný a mrkvový fresh, ovesnou zeleninovou kaší nebo krupicovou kaší se sušenými jablky. Na výběr je ovšem také vydatná anglická snídaně, lehčí francouzská nebo ruská snídaně korunovaná plátky uzeného lososa. Ochutnat můžete i delikátní tvarohové lívanečky s malinovou omáčkou či „vaječné“ variace, například míchaná vejce s anglickou slaninou a pažitkou nebo omeleta s rajčaty, bazalkou a parmazánem.

Cathedral Café je také ideálním místem na obchodní schůzky. Je zde totiž Wifi připojení a také si zde můžete vytisknout, zkopírovat a naskenovat cokoliv je zapotřebí. A navíc – součástí je jedna z nejhezčích zahrádek v Praze.

#cathedralcafe #snidane #venkovnizahrada #zdravejidlo

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square