Mistrovství světa horských kol

Za nejvýznamnější sportovní akci tohoto roku na území České republiky lze pokládat MS horských kol v Novém Městě na Moravě od 29. června do 3. července.

Pokud máte zájem o vstupenky, kontaktujte nás.

Připraven je pětidenní program, na kterém nebude chybět velmi úspěšný český cyklista Jaroslav Kulhavý, který má na svém kontě nespočet prestižních ocenění. V loňském roce stanul několikrát na stupni vítězů. Tyto cyklistické závody v Novém Městě jsou především nevšední zvoleným termínem i disciplínou. Pojedou se v konkrétně vyhrazený den závody v kategorii mužů U23 a žen elit, žen U23 a mužského závodu elit, juniorské a eliminátor. Samozřejmostí je i štafetový závod.

Připraven je i skvělý doprovodný program. Návštěvnici závodů se mohou těšit na maraton, MTB rally, noční MTB Night race, testování kol, večerní koncerty dvou předních českých skupin. Než započne slavnostní zahájení letošních cyklistických závodů tak se bude konat v areálu autogramiáda nejlepších cyklistických šampionů. Slavnostní zahájení ve středu obohatí například koncert Vojty Dyka s B-Side Bandem, který letos nebude mít žádné jiné veřejné vystoupení. Na další dny jsou přichystány dětské závody, tradiční maraton Bike Vysočina, noční MTB nebo nově závod na zdejších trailech - MTB rally. Můžete také přijít vyzkoušet kola v test centru.

#mistrovstvisvetahorskychkol #vstupenky

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square