Relaxační wellness

Wellness Hotel Diamant (dříve Relaxační a Regenerační centrum Hluboká) je jako stvořený pro individuální péči v krásných prostorách přímo v srdci jižních Čech v těsné blízkosti překrásného zámku Hluboká nad Vltavou.

Dopřejte si odpočinek, stačí, když se na nás obrátíme a my vám sjednáme cenové výhodný pobyt.

Součástí jedinečného lázeňského komplexu je pětihvězdičkový hotel, který poskytuje ubytování v luxusně zařízených pokojích, včetně pokoje pro handicapované a dvou apartmá. V komplexu je hostům dále k dispozici elegantní restaurace s venkovní terasou, konferenční sál s nejmodernější technikou, komfortní Spa a Wellness centrum, exkluzivní Balneo centrum, špičkově vybavené Fitness a RRC Clinic. Potěší vás i návštěva hotelové restaurace s neopakovatelnou atmosférou, perfektním servisem a vynikající mezinárodní kuchyní. V nabídce samozřejmě nechybí ani vína světových značek s profesionálním sommelierským servisem. V letním období je k dispozici pěkné posezení na venkovní terase s výhledem na golfové hřiště a kultivovanou krajinu.

Pokud si nyní objednáte speciální zvýhodněný víkendový pobyt pro dvě osoby, získáte volný kredit v hodnotě 2000 Kč. Ten můžete využít na relaxační procedury (koupele, masáže, relaxační rituály), v restauraci, lobby baru, nebo jej využijete na další služby (solárium, beauty flair collagen apod.).

#wellnesshoteldiamant #hlubokanadvltavou #balneo #fitness #rrcclinic #beautyflaircollagen

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square