Vánoční koncert Marie Rottrové

Letos v prosinci můžete slyšet naživo nezapomenutelné písně jako Řeka lásky, Měli jsme se potkat dřív, Lásko, voníš deštěm, Ten vůz už jel, Máma či Skořápky ořechů. O2 arena 20. prosince totiž vůbec poprvé přivítá Marii Rottrovou, jednu z nejhranějších českých zpěvaček. Díky svému projevu, energii, barvě hlasu a eleganci patří k ikonám české hudby.

Prosinec se může zdát velmi vzdálený, ale o vystoupení je již nyní velký zájem. Pokud chcete koncert navštívit, obraťte se na nás již nyní.

Půjde sice o koncert vánoční, ale zároveň jím Marie Rottrová oslaví své 75. narozeniny. „Proto určitě pozvu na koncert speciální hosty, ale teď ještě nebudu prozrazovat jaké. Chci si pro návštěvníky schovat nějaké překvapení,“ říká zpěvačka, která má ve svém repertoáru šest stovek písní. Na řadu těch NEJ se můžou návštěvníci těšit i v prosinci. Podle ní není jednoduché sestavit koncert z takového počtu písní. „Pokud jsem měla v životě to štěstí, že jsem nazpívala tolik oblíbených písniček, jako je Řeka lásky, Markétka, Lásko, voníš deštěm, Máma nebo Prstýnek, tak je prostě musím na takovém koncertě zpívat. Ale určitě zařadím i novější písničky, protože mám ráda všechny svoje písničky. Vždyť některé zpívám už čtyřicet let a přesto mě nepřestaly bavit,“ dodává.

#vanocnikoncert #marierottrova #laskovonisdestem #vstupenky #narozeniny

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square