Bryan Adams

Jeden z nejlepších rockových umělců na světě, se vrací do České republiky, tentokrát se fanouškům představí 5. října v pražské o2 areně. Naposledy u nás tento kanadský umělec vystoupil předloni na vyprodaném brněnském velodromu.

Máte zájem o vstupenky? Zavolejte nám.

Na turné kromě zásadních skladeb jeho hudebně bohaté kariéry zazní i písničky z nového alba Get Up! Bryan většinu písní nové desky napsal i tentokrát s dlouholetým spojencem Jimem Vallancem, který stál u zrodu většiny hitů tohoto Kanaďana. Jak zpěvák uvádí, natáčení probíhalo celkem organicky, tedy jedna píseň za druhou, a to v průběhu několika let. Bryan Adams na novém albu Get Up! ukazuje opět dvě tváře. Prezentuje se nejen jako romantik, který umí psát nádherné pomalé písně a balady, ale i jako nestárnoucí rocker se svižnými a hitovými songy.

Kanaďan Bryan Adams patří mezi nejvýraznější zpěváky a skladatele populární hudby osmdesátých a devadesátých let. Neformálně oblečen do modrých džínsů a bílého trička, s elektrickou kytarou v ruce, Bryan Adams skvěle skládá, zpívá a hraje poprockové skladby, kterými si získal oblibu fanoušků po celé zeměkouli. Bryan má na svém kontě celou řadu alb ověnčených multiplatinovými prodeji. Jeho skladby se dostaly nejenom na přední příčky hitparád, ale zazněly i v několika filmových klasikách.

#bryanadams #rock #vstupenky #koncert

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square