Pronájmy domů i lodí

Dovolená nebo výlet v hlavní sezoně a v atraktivní turistické oblasti, ale v klidu a pohodě? Pronajměte si vilu, zámek, chalupu, byt nebo třeba hausbót. Má to své výhody a je to jednodušší, než si myslíte… Stačí, když si vyberete destinaci a ostatní nechte na nás.

Největšími přednostmi takové dovolené je absolutní soukromí a výběr místa přesně podle vašeho přání a vkusu. V čem spočívá půvab takové dovolené? V pronajatém domě nebo vile vás neobtěžují hluční sousedé ani hotelová organizovaná komunikovat, když nechcete. Vše přizpůsobíte jen sobě, své rodině a případně jen přátelům, s nimiž jste zábava. Klid, soukromí, bezpečí a také spousta příležitostí k zábavě – to všechno můžete mít v pronajatém domě na mořském pobřeží nebo jakémkoliv jiném místě. Nic není vyloučeno. U dobře vybavených vil nebo domů ve Středomoří bývá bazén samozřejmostí, takže si můžete jít zaplavat třeba i ve dvě ráno. Ve Skandinávii jsou zase domy k pronájmu často vybaveny saunou a vnitřním bazénem.

Cenu ovlivňují velikost a dispozice domu (počet ložnic a množství osob, které se zde mohou ubytovat), lokalita i vybavení. Nabídka je velmi pestrá: můžete si rezervovat byt, jednoduchý domek, zajímavou vilku, anebo také luxusní rezidenci se služebnictvem.

Můžete se také vydat po evropských kanálech, řekách a jezerech na kompletně vybavených plavidlech s vysokým komfortem ubytování. Ať jen s partnerem, rodinou nebo se skupinkou přátel – vše je možné. Plavidla jsou konstruována tak, aby obsluha byla co nejjednodušší a byla zvládnutelná pro každého. K řízení těchto lodí nepotřebujete žádnou licenci, řidičský průkaz ani zkušenosti, před vyplutím budete důkladně proškoleni instruktory na místě.

#pronajemdomu #pronajemlodi

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square