Pořiďte si chytrý kávovar

Společnost Nespresso potěšila milovníky kávy představením svého prvního kávovaru propojeného s chytrými telefony. Nový přístroj Prodigio je mnohem víc, než jenom kávovar – umožňuje totiž připravovat kávu na dálku, zasílá upozornění, pokud majiteli dojde jeho oblíbená káva Grand Cru, dokonce hlásí, že je zásobník na použité kapsle plný nebo že nastala vhodná doba odstranit vodní kámen.

Díky technologii Bluetooth Smart se přístroj Nespresso Prodigio dokáže propojit s aplikací Nespresso pro chytré telefony. Stisknutím několika tlačítek v aplikaci uživatelé mohou připravit kteroukoliv z 23 káv Nespresso Grands Crus z pohodlí svého křesla a získat tak maximálně luxusní požitek z kávy.

Kávovar Prodigio v sobě propojuje elegantní vzhled a snadnou obsluhu. Vybírat můžete ze dvou modelů v barevném provedení stříbro a titan. Model Prodigio&Milk obsahuje vestavěný přístroj Aeroccino3 na pěnění mléka, a je proto ideální pro ty, kdo mají rádi kávové recepty s mlékem. Druhý model nese označení Prodigio a je ideální volbu pro každého, kdo má rád kávu bez mléka. Kávovar obsahuje řadu možností nastavení a umí vařit kávy v objemech ristretto, espresso a lungo.

Máte zájem o koupi? Neváhejte nás kontaktovat, postaráme se o vše!

#chytrykavovar #nespresso #promilovnikykavy

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square