Perfektní steaky

Máte rádi výborné steaky? Pak nesmíte vynechat návštěvu v jedinečné restauraci George Prime Steak v centru města. Láká všechny milovníky výborného jídla svojí skvělou kuchyní, luxusním prostředím a špičkovými víny. Kontaktujte nás a zajistíme vám místa.

Maso v restauraci pochází z několika vybraných farem z amerického státu Arkansas a pyšní se označením USDA Prime, které nese jen úplný zlomek vyprodukovaného hovězího ve Státech. Samozřejmostí je vysoká kvalita krmiva na bázi kukuřice, chov bez hormonů, anibiotik a etické zacházení. V restaurantu George Prime Steak si samozřejmě můžete také dopřát i výborné mořské speciality, předkrmy a saláty.

Nabídka výjimečných značek vín v restaurantu získala nedávno nového sommeliera. S mladistvým elánem a opravdovou vášní pro nápoj králů se jím stal Matouš Forman. Další novinkou je od dubna zdejší Sommeliers Pick, tedy exkluzivní nabídka vín nad rámec již existujícího vinného lístku. Zde najdete vína neobyčejná až vzácná, která dováží zástupci restaurace ze svých cest.

Lahodná vína a skvělé pokrmy perfektně doplňuje moderní design restaurace, která nabízí také dva salónky. Kapitánův salónek má připraven pro hosty jedinečný interaktivní gastronomický zážitek. Speciální dveře umožňují téměř okamžité setkání s šéfkuchařem. Celý prostor osvětluje úchvatná celonástěnná vinotéka. Druhý privátní prostor se nazývá Foundation Room a disponuje svým vlastním vchodem z ulice. Nabízí 10 míst k sezení, nebo prostor pro privátní coctail party s až 20 návštěvníky.

#perfektnisteaky #georgeprimesteak #spickovavina #sommelierspick #modernidesign #foundationroom

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square