Barbour i v Čechách

Patříte k obdivovatelům klasické britské módy? Pak nevynechejte návštěvu první prodejny značky Barbour v Nákupní galerii Myslbek. Potěšíte se širokou škálou kvalitního a nadčasového oblečení a proslulých povoskovaných bund – takzvaných waxed jacket.

Značka Barbour představuje to nejlepší z britské klasiky. Nabízí kvalitní nadčasové oblečení určené pro obdivovatele britské elegance a proslulých povoskovaných bund. Bohatý příběh značky Barbour se začal psát v roce 1894, kdy John Barbour založil firmu J. Barbour & Sons v severoanglickém městě South Shields. Začal šít speciální nepromokavé oblečení pro námořníky, rybáře a farmáře, aby je ochránil před typicky britským nepříznivým počasím. Dnes řídí firmu už pátá generace rodiny, přičemž zůstává věrná svým kořenům a původním hodnotám. Za desetiletí svého působení se Barbour stal autentickou britskou značkou, jež obléká královskou rodinu i mnoho světových celebrit.

Tradiční povoskovaná bunda se stala jednoznačnou ikonou této značky. Má specifický matně sametový lesk, je nepromokavá a zároveň přiměřeně prodyšná. Ideální pro život na venkově i ve městě za každého počasí každého počasí. Oblíbené jsou i u královské rodiny, kde si voskované bundy a kabáty Bardour předávají jako generační dědictví a nikdy se nevyhazují!

Charakteristickým prvkem značky je tartan - kostkovaný vzor s různobarevnými linkami v horizontálním a vertikálním směru, který značka Barbour hojně ve svých kolekcích používá. Dnes Barbour disponuje patenty na sedm exkluzivních tartanových vzorů, díky kterým jsou produkty této značky okamžitě rozpoznatelné. Tartanové vzory se v minulosti ukrývaly v podšívkách, dnes ale hrdě vystupují na povrch a tvoří stěžejní estetiku. V sezóně jaro/léto 2016 značka Barbour oslavuje dlouholeté spojení s tartanem – vedle původní kombinace slavnostního tartanu, šedomodré a červené – představuje výběr nejmodernějších střihů v nových barevných provedeních. Zdrojem inspirace pro kolekci Summer Dress Tartan se stali typické sporty anglického léta, tenis a kriket, a rovněž sen o dnech trávených na sluníčku ve společnosti přátel a rodiny.

Pro zajištění stylisty či nákupů nás neváhejte kontaktovat.

#barbourvcechach #britskamoda #galeriemyslbek #tartan

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square