Formule 1

Nenechte si ujít příležitost pozorovat v akci nejlepší týmy světa a jejich jezdce. Závody Formule 1 jsou nejprestižnější automobilové závody na světě. Neváhejte a navštivte některý ze závodů Grand Prix i vy. Zařídíme vstupenky i cestu.

Závod Formule 1, který si každý závodník přeje alespoň jednou za život vyhrát. Okruh Circuit de Monaco v monackém Monte Carlo patří mezi nejtěžší závodní okruhy vůbec. Jeho zvládnutí vyžaduje naprosto precizní řízení i notnou dávku kuráže, díky čemuž již čtvrteční kvalifikace bývá zajímavou podívanou. Velká cena Monaka patří mezi ty s nejdelší tradicí. Jedná se o dlouho očekávanou společenskou událost, kterou by měl alespoň jednou za život navštívit každý fanoušek formulí. V letošním roce se uskuteční 29. května.

Počátkem července se uskuteční závody F1 ve Velké Británii. Závodní okruh Silverstone je situován v areálu starého vojenského letiště. Zatímco po válce mnoho základen postupně zaniklo, Silverstone začal vzkvétat díky několika motoristickým nadšencům, kteří tu nalezli ideální závodní dráhu. První velká cena se tu jela v roce 1948 a zvítězil v ní Luigi Villoresi na Maserati a i následující rok triumfoval vůz Maserati, tentokrát s Toulo de Graffenriedem. V roce 1950 se tu jela první velká cena v rámci mistrovství světa a zvítězil v ní Giuseppe Farina na Alfě Romeo. Tentokrát se závod pojede 10. července.

#formule1 #vstupenky #grandprix #f1

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square