Slovensko na dosah

Hledáte tipy na víkendové výlety? Slovensko je pro ně jako stvořené. Není daleko a nabízí romantickou krajinu i množství památek. Co víc si přát, pokud toužíte po aktivním odpočinku. Kontaktujte nás.

Vydejte se třeba do oblasti Žitného ostrova, který se nachází na jihozápadním Slovensku a je považován za největší říční ostrov v Evropě. Mezi turisticky nejatraktivnější patří Dunajská Streda nebo Velký Meder se svými termálními koupališti. Vyhledávané je i pobřeží Dunaje, tzv.. Malý Žitný ostrov, kde na návštěvníky čeká příjemné a klidné prostředí. Za návštěvu stojí splav Malého Dunaje, který umožňuje pozorování nádherné přírody okolních lužních lesů. Neodmyslitelnou součástí tohoto regionu jsou vodní mlýny. Přes Žitný ostrov vedou cyklistické stezky podél Dunaje směřující do Rakouska.

Ubytování poskytne třeba pětihvězdičkový hotel Amade Château na původním panství šlechtického rodu Amadeovců, který se nachází v malebném prostředí nedaleko Bratislavy v obci Vrakúň. Elegantně zařízené luxusní pokoje a apartmány s originálním designem zajistí útulné prostředí. Na výběr jsou Comfort a De Luxe pokoje, z apartmánů si můžete vybrat Junior, Superior, De Luxe (rodinný apartmán) nebo Prestige Suite. Pokoje mají ručně malované tapety i ručně tkané přikrývky.

Nezapomenutelný gastronomický zážitek vám připraví v restauraci Pompadour s nabídkou Fine Dining menu. V restauraci s výhledem do anglické zahrady se servíruje i tradiční slovenská kuchyně. Cukrárna s ručně malovanými přírodní scenériemi nabízí čerstvé pečivo a moučníky a v lobby baru si můžete vychutnat koktejly u krbu.

Na pořádání různých druhů firemních i společenských událostí jsou v hotelu k dispozici dvě místnosti s možností propojení s celkovou kapacitou 80 osob. Pro byznys schůzky je zde luxusní salonek s kapacitou 12 osob, který poskytuje diskrétní prostředí a soukromí.

Wellness centrum nabízí tradiční turecké lázně, relaxační bazén, vířivá koupel, saunový svět a různé druhy masáží, pleťových a tělových ošetření. Pro trávení volného času a sportování je tenisový kurt, kola, kulečník a fitness.

#slovensko #žitnýostrov #dunajskastreda #amadechateau #pompadourrestaurace #relax #bazen #pletoveosetreni

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square