Saint Tropez

Rybářská vesnice na Azurovém pobřeží byla až do dvacátého století, malá nijak nevýznamná a snadněji dostupná z moře než z pevniny. Dnes patří k nejvyhledávanějším místům v Evropě. Do Saint Tropez přijíždí trávit své volné chvíle slavní a bohatí z celého světa.

O popularitu tohoto městečka v regionu Var, který zahrnuje jak Provence, tak Francouzskou riviéru, se zasloužila především Brigitte Bardotová, která v ulicích města natáčela v padesátých letech minulého století film A bůh stvořil ženu. Film proslavil nejen ji, ale také St. Tropez. Tím byl odstartován mezinárodní kult saint-tropezského slunce a celebrit. Později v 60. a 70. letech tady byly natočeny známé „četnické komedie" s Luisem de Funes v hlavní roli.

Pokud při návštěvě Francie zavítáte i do Saint Tropez, můžete se ubytovat třeba v menší vile nebo v pětihvězdičkovém hotelu Château de la Messardiere. Najdete zde lázně, gurmánskou restauraci a restaurace v okolí bazénu, bary, uměleckou galerii i ornitologická rezervaci. Hotel byl postaven v 19. století a udržuje si svůj původní mimořádný charakter. V Saint-Tropez je považován za váženou instituci. Nachází se jen pár minut od centra města Saint-Tropez v klidném prostředí, ideálním pro relaxaci.

Hotel Château de la Messardiere nabízí pět kategorií pokojů v různých velikostech, s různými výhledy, s terasou nebo balkonem. Ve všech pokojích hosté naleznou komfortní koupelny s vířivkami, oddělenými sprchami a dvojitými umyvadly. Šéfem restaurace je Pierrick Berthier, pod jehož velením vznikají v kuchyni lehké, moderní a vynikající lahůdky. Kuchyně vzdává hold přírodě a místním výrobcům. Nabízí se klasická středomořská kuchyně a jiné kulinářské speciality.

Součástí hotelu je spa a wellnes zóna včetně masáží a kosmetických služeb, které zahrnují ošetření obličeje či masáže rukou a nohou. Veškeré tyto procedury si hosté mohou užívat v v intimní atmosféře tlumených světel a uklidňující hudby, která podporuje harmonii a relaxaci.

#sainttropez #francouzskariviera #azurovepobrezi #abuhstvorilženu #chateaudelamessardiere

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square