Lucie

Skupina LUCIE, která se loni po deseti letech vrátila na koncertní pódia, se v červnu a červenci představí na třech exkluzivních koncertech pod širým nebem v Praze, Plzni a Brně. V pražské Eden Areně se na skupinu LUCIE můžete těšit 1. července. Pokud máte zájem o vstupenky na některý z koncertů, dejte nám vědět.

Skupina LUCIE vystoupí v původní, nejznámější sestavě David Koller, Robert Kodym, P.B.Ch. A Michal Dvořák. Dá se předpokládat, že kostrou koncertů především zásadní skladby dlouholeté a úspěšné kariéry nejznámější české skupiny a řada narozeninových překvapení. LUCIE a její tým v současné době pracují na vizuální i zvukové podobě těchto koncertů. Sérií československých koncertů LUCIE oslaví 30. výročí od svého prvního koncertního vystoupení.

Lucie vstoupila na českou hudební scénu v roce 1988, nicméně založena byla již o dva roky dříve, kdy také odehrála svůj úplně první koncert. První sólovou deskou byla stejnojmenná Lucie z roku 1990, posledním původním albem pak Dobrá kočzka která nemlsá z roku 2002.

LUCIE, naposledy držitel titulů interpret, skupina a album dvacetiletí dvacátého ročníku vyhlášení hudebních cen Anděl, v minulosti také např. vítěz Českého slavíka v letech 1999-2002, je obrovským pojmem české hudební scény. Se všemi svými třemi prvními studiovými alby prorazila magickou hranici 100 000 prodaných nosičů a získala “Diamantovou desku”. Celkem skupina prodala přes milion hudebních nosičů.

#lucie #koncert #vstupenky

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square