Gorenje by Starck

Značka Gorenje dlouhodobě spolupracuje s ikonami světového designu, nejnověji s Philippem Starckem, jedním z nejosobitějších světově uznávaných tvůrců. Nepřehlédnutelná kolekce vestavných kuchyňských spotřebičů Gorenje by Starck se vyznačuje špičkovými technologiemi a úsporným provozem.

Jestliže máte zájem o tyto produkty, kontaktujte nás.

Vzhledově osvěžující linie je výsledkem zkušeností a tvůrčí síly francouzské designérské hvězdy Philippa Starcka, který úspěšně využil všechny možnosti moderních technologií uspokojující potřeby a přání uživatelů. Trouba, varná deska, digestoř, chladnička s mrazničkou, ohřívací zásuvka i dekorativní kryty pro myčky nádobí jsou navrženy ve stoprocentně shodném designu, jehož elegance vyjadřuje „diskrétnost jejich vysoké kvality a čisté linie“. Minimalistický design s atraktivní kombinací nerezové oceli a vysoce reflexního skla přirozeně splyne se svým okolím a doslova se stane odrazem vašeho životního stylu a osobnosti.

Design je tradiční prioritou při vývoji všech produktů značky Gorenje, která tak úspěšně posiluje pověst tvůrce trendů na poli domácích spotřebičů a zároveň svým zákazníkům přináší pokrokové inovace.

#Gorenje #Starck #spotřebiče #špičkovýdesign #úspornýprovoz #design

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square