24SAFE

Bezpečně doma uložit ceniny, starožitné drobnosti, šperky či důležité dokumenty nebývá snadné, protože kvalitní trezor vlastní jen málokdo. Proto jsou neocenitelné bezpečnostní schránky. Společnost 24SAFE se zabývá pronájmem bezpečnostních schránek fyzickým i právnickým osobám. S cenami již od 390 Kč/měsíc, NONSTOP provozem a výhodnou polohou v centru Prahy jsou uložené cennosti dostupné, kdykoli je potřebujete. Pokud máte o schránky zájem, dejte nám vědět. Naši klienti mají při objednání na jeden rok 3 měsíce zdarma. Stačí nás kontaktovat!

Společnost 24SAFE jako jediná na trhu nabízí souhrn jedinečných benefitů v podobě NONSTOP provozu, automatizovaného systému, nejvyšší míry zabezpečení, 100% diskrétnosti, rychlého přístupu ke schránce, jednoduchého ovládání, maximální anonymity a pojištění hotovosti do 10 miliónů Kč.

Pro maximální bezpečnost uložených předmětů se společnost 24SAFE spojila se světovou jedničkou v oblasti zabezpečení – švédskou firmou GUNNEBO, jejíž historie sahá až do roku 1764. Spolu s GUNNEBO vám jako první na českém trhu představují robotizovaný systém automatizovaných bezpečnostních schránek SafeStore Auto, který je největší na světě.

Schránku je možné si zřídit on-line, případně přímo na pobočce 24SAFE, na základě předložení osobních dokladů. Občané ČR tedy předloží platný občanský průkaz, cizinci platný pas. Dále je nutné vlastnit mobilní telefon, uvést e-mailovou adresu a na místě pronájem zaplatit, ať už hotově nebo kartou.

Ceny pronájmu za měsíc se odvíjejí od velikosti pronajaté schránky a doby, na kterou si schránku pronajímáte. Nejmenší schránky jsou k dispozici již od 390 Kč/měsíc. Prostory 24SAFE jsou bezbariérové, pohodlně přístupné pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace.

Ke schránce má přístup jen klient, případně také osoby, které přístupem ke schránce pověří. Každý disponent musí být registrovaný v systému 24SAFE. K dispozici je mj. služba kontroly vstupu přes otisk prstu či SMS monitoring, díky níž jsou klienti o každém přístupu ke schránce okamžitě informování formou textové zprávy.

#safe #schránka

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square