Tenisové zážitky


Zažijte atmosféru dvou nejprestižnějších tenisových turnajů přímo v místě konání. French Open začíná 22. května do 5. června na antukových dvorcích Rolanda Garrose. Wimbledon se bude na travnatých dvorcích hrát od 27. června do 10. července. Obraťte se na nás a zařídíme vám nejen vstupenky, ale i kompletní cestu.

French Open je nejprestižnější antukový tenisový turnaj na světě. Tenisový turnaj French Open se koná pravidelně na přelomu května a června v Paříži již od roku 1891, kdy se poprvé představil svým fanouškům pod názvem Championnat de France. Pro pomalý antukový povrch, sedm kol a absenci tiebreaku v rozhodující sadě utkání, které muži hrají na tři vítězné sety, je French Open označován jako fyzicky nejnáročnější tenisový turnaj světa.

Wimbledon je nejstarší a nejslavnější tenisový turnaj na světě. První ročník se konal v roce 1877. Za zakladatele je označován sportovní novinář Henry Jones. Největší z celkového počtu 49 kurtů, z nichž 19 je určeno pro grandslam, se nazývá jednoduše centrální dvorec. Ten má od roku 2009 zatahovací střechu pro případ deště v typicky proměnlivém jihoanglickém počasí.

#tenis #FrenchOpen #Wimbledon #RollandGarosse #vstupenky

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square