Cesta ke skvělé postavě


Nedokážete se přinutit k pravidelnému cvičení? Pak potřebujete dohled osobního trenéra. Nejenže zvládne vylepšit vaší kondici a zpevnit svaly, ale také pomůže s vhodnou životosprávou. Doporučujeme Jindřicha Michálka, bývalého mistra České republiky a vicemistra Evropy v kulturistice, který se dnes věnuje trenérské praxi. Kontaktujte nás pro více informací nebo domluvené první hodiny.

Cvičení je pro dnes každého, kdo chce být zdravý a dobře vypadat, naprostou nezbytností. Vždyť tělo je „naprogramované“ tak, že ke svému fungování potřebuje pohyb. Navíc bez správného zatěžování není schopné dlouhodobě zdravě fungovat. Osobní trenér dokáže motivovat, podpořit vás, abyste ve své snaze vytrvali. Ke každému přistupuje individuálně a vytvoří cvičební plán přímo na míru. Dokáže totiž přesně odhalit váš problém a ví, jaké řešení by bylo nejvíce efektivní. To vše s přihlédnutím k vašemu zdravotnímu stavu, věku, kondici i práci. Mít vlastního osobního trenéra je rozumnou investicí pro každého, kdo si přeje zdokonalit postavu, formu a chce doopravdy efektivně hubnout. Díky osobnímu trenérovi se vyvarujete zbytečných chyb, které vám mohou spíše uškodit. Trenér pomůže nejen se sestavením cvičebních plánů, ale také s vytvořením stravovacího programu.

Osobní trenér Jindřich Michálek pomáhá s:

redukcí tělesné hmotnosti a tuku jako prevence obezity

cvičením za účelem nabrání svalové hmoty

cíleným zpevněním a tvarováním těla se zaměřením na problematické partie

tvorbou správných návyků pro kondiční cvičení a posilování

odstraňováním svalových disbalancí a nápravou vadného držení těla

posilováním jako doplňkem k jiným sportům

Jindřich Michálek se nejprve věnoval aktivně fotbalu v klubu Bohemians Praha. Jeho fotbalovou kariéru však ukončilo zranění. Následně začal s posilováním. Hned při svém prvním startu na Mistrovství České republiky v kulturistice získal titul absolutního mistru ČR v kulturistice mužů v roce 2006. Poté se stal i vicemistrem Evropy ve své váhové kategorii. Další čtyři roky Jindřich Michálek nezávodil, ale pak na mistrovství světa federace NABBA v roce 2010 na Maltě zvítězil ve své kategorii Men III a stal se absolutním vítězem MS 2010 v kulturistice mužů. V současné době se věnuje trenérské praxi. Při této činnosti se řídí heslem, že nic není nemožné. Vždy najde způsob jak uspokojit přání klienta a dopomoci mu tak k vysněným cílům.

#kulturistika #skvělápostava #cvičení #JindřichMichálek #osobnítrenér

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné tagy
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square