Concierge není výsadou bohatých


Dlouhá léta jsem mívala pocit, že neustále spěchám a absolutně nic nestíhám. Změna mého života začala vlastně úplně nenápadně. Moji dobří přátelé Kristina a Jakub žijí dlouhá léta ve Spojených státech. Oba jsou profesně velmi úspěšní. Ona je designérka, on finanční poradce. Mají dospívající děti, psa, kočky a krásný dům. Když jsem je před čtyřmi roky navštívila v USA poprvé, připadala jsem si jako neschopná Alenka v říši divů. Jak je možné, ptala jsem se sama sebe, že dům je bez poskvrnky, děti zvládají všemožné mimoškolní aktivity a firma přítelkyně se rozrůstá, takže ona tráví v práci deset hodin denně.

Když jsem se Kristiny zeptala, dozvěděla jsem se, že všechno zvládá díky asistentkám. Chvíli mi musela vysvětlovat, že se nejedná o sekretářky ve firmě, protože ty přece nemůže zatěžovat soukromými úkoly. Tehdy jsem se poprvé dozvěděla, že služba zvaná concierge není vyhrazená jen pro kvalitní hotely, ale že existují specializované firmy, které usnadňují život a vyřeší všechno, co se vám dělat nechce nebo s čím nechcete ztrácet čas. Kristina concierge využívala nejen pro zcela běžné každodenní zařizování (nákupy, čistírna, hlídání dětí i zvířat), ale také při zajištění dovolených a dokonce i concierge pomohla s výběrem a koupí nového domu.

Vrátila jsem se do Prahy a litovala, že takovou službu tady nemáme. Jak jsem se mýlila. Během pár týdnů jsem zjistila, že moje dobrá známá takovou společnost začala provozovat. Brzy jsem si je vyzkoušela, když během chvilky zařídili opravu notebooku, který mi vypověděl službu před uzávěrkou. Následně zorganizovali dovolenou a v tom čase pak zajistili hlídání bytu i kocoura. Byla jsem tak nadšená, že jsem po čase dokonce změnila místo a s radostí se do společnosti zapojila.

Jak jste na tom vy? Žijete ještě ve shonu a nemáte čas si v klidu užít zajímavé divadelní představení? Neumíte odpočívat a ztrácíte energii? Nastal čas na pořádnou relaxaci a změnu životního stylu. Doufám, že si také vyzkoušíte službu CONCIERGE Unique Concept.

#concierge

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square