Valentýn na Vysočině

Nevíte kde oslavit svátek sv. Valentýna? Vydejte se do Chateau Herálec. Připravili zde pro vás speciální prodloužený víkendový „Valentýnský balíček“ s bonusem třetí noci zdarma, který je plný nezapomenutelných zážitků, romantiky a výtečné gastronomie. Pro rezervaci nás neváhejte kontaktovat.

Nevšední gurmánský zážitek zažijete v zámecké restauraci Honoria v podobě 4chodového valentýnského menu, které připraví z těch nejlepších čerstvých a lokálních surovin kuchařský tým pod vedením šéfkuchaře Michaela Zapalače. Snídani si můžete společně vychutnat v soukromí vašeho apartmá. Kouzelnou atmosféru tohoto svátku si společně vychutnejte s lahví výtečného Prosecca Conegliano z vinařství Le Manzane v soukromí starobylé věže ve vířivce.

Pokud bude počasí přát, může si navíc v zámeckém parku dopřát nezapomenutelný zasněžený piknik, absolvovat procházku s nordic walking hůlkami překrásným okolím, anebo si zaběhat na běžkách po vyznačených turistických trasách.

Těšte se na krásné zážitky, vždyť podle TripAdvisoru je Chateau Herálec na 8. místě mezi deseti nejlepšími a nejkrásnějšími zámeckými hotely světa. Ocitl se tak ve společnosti takových skvostů jako je Fonab Castle Hotel ve Skotsku, Burghotel Auf Schönburg v Německu, hotelů Castello di Sinioof, Castello di Petroria a Castello di Monternone v Itálii, anglického Rowton Castle, Castle Clarens z exotické Jižní Afriky a nakonec i irských pokladů Ashford Castle a Castle Durrow.

#SvatýValentýn #ChateauHerálec #víkend

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square