Skleněné kapsle

Máte rádi extrémní zážitky? Pak vás jistě okouzlí skutečně nevšední ubytování, která nabízí neuvěřitelný výhled na peruánské Posvátné údolí v samém srdci dávné říše Inků. Chcete zajistit noc na tomto místě? Dejte nám vědět.

Tři prosklené „pokoje“ zavěšené na strmé skále ve výšce 122 metrů nad silnicí a řekou tvoří Skylodge Adventure Suites. Už jen cesta ke kapslím je zážitek sám o sobě, návštěvníci k nim totiž musejí slanit a sešplhat po úzké stezce vedoucí z hřebenu hory. Dovnitř se pak vstupuje podobně jako do ponorky – průsvitným poklopem ve stropě. Majitelé tvrdí, že výhled na noční oblohu je z jejich hotelu nezapomenutelný.

Buňky s omezeným prostorem, ale maximálním komfortem až pro čtyři nocležníky, jsou dostupné jen po skalách horolezcům, žádná jiná cesta na ně nevede. Nechybí ani koupelna či střešní terasa. Pro odvážné pak vede ještě dolů speciální cesta po laně nad údolím, kde se svezete několik desítek metrů nemalou rychlostí. Za jednu noc s večeří a snídaní zaplatí odvážní turisté přibližně 300 amerických dolarů.

#ubytování #odvaha #Peru

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square