Odpočinek ve Špindlu

Špindlerův Mlýn je ideálním místem pro dovolenou na horách nebo rodinný víkend. Vyzkoušejte Hotel Savoy s novým luxusním Hennessy barem, který je otevřen nejen pro hotelové hosty, ale také pro veřejnost. Zařídíme pro vás pobyt, stačí, když nám zavoláte nebo napíšete.

Legendární Hotel Savoy, postavený v roce 1881 Josefem Erlebachem, nabízí ubytování ve Špindlerově Mlýně v moderních a stylově zařízených pokojích a apartmánech. Hotel má skvělou polohu v samém centru Špindlerova Mlýna, ideální pro rodinné procházky a necelých 800 metrů od všech hlavních sjezdovek.

Nemusíte ovšem ani na sjezdovku a stejně si odpočinete. Celé jedno patro hotelu je totiž věnováno relaxaci a odpočinku v luxusním SPA, které nabízí příjemné masáže, saunu a privátní vířivku. Rodiny s dětmi se mohou těšit na populární filmové večery, hledání pokladu, dětský koutek plný zábavy, stolní tenis, DVD knihovnu a mnoho dalšího.

Hennessy bar s moderním designem a skvělým servisem je jako stvořený pro relaxaci. Odpoledne si mohou hosté užít APRES SKI atmosféru a večer se mohou těšit na vynikající aperitivy, signature coctaily, nebo digestivy a především na nejširší výběr z HENNESSY nejenom ve Špindlerově Mlýně, ale také v celé České republice!

Nezapomeňte, že Savoy je jediným hotelem v České Republice nabízející Zai Test Center - testování a prodej ručně dělaných švýcarských lyží, hosté si mohou vybrat až ze sedmi testovacích druhů lyží.

#ŠpindlerůvMlýn #dovolená #HotelSavoy #spa #ski

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square