Detox v Alpách

Cítíte se bez energie nebo vás trápí nadbytečná kila? Chcete se jich zbavit a přitom si užívat nádherné prostředí rakouských Alp? Zapomeňte na přísné diety a vsaďte raději na speciální detoxikační programy s bohatou nabídkou wellness procedur a aktivních programů pro všechny, kteří potřebují dodat tělu energii a novou sílu. Dejte nám vědět, doporučíme vám krásná místa i hotel a vše zajistíme.

Průzračně čistý vysokohorský vzduch, majestátní panoramata kamenných velikánů, svěže zelená měkká tráva horských pastvin. To vše jsou vjemy, které navozují pocit blaha, pohody a spokojenosti. Přidáte-li k tomu ještě lázeňské požitky, jako jsou uvolňující masáže, koupel v extraktech z alpských bylinek nebo horký a dřevem provoněný vzduch v sauně, bude vám připadat, že jste se náhle ocitli v ráji.

Pohyb na čerstvém vzduchu organismu neobyčejně prospívá, plíce pracují naplno, svaly jsou aktivovány a endorfiny jsou vyplavovány. Současně s vyváženou stravou a dostatečným přísunem tekutin je stimulována látková výměna a trávení. To vše urychlí odbourávání škodlivých látek a uvede tělo opět do pohybu. Nejrůznější vědecké průzkumy dokázaly, že dovolená v horách má omlazující účinky a upevňuje zdraví! Krevní tlak klesá, počet červených krvinek stoupá, zatímco se váha i bez vašeho zvláštního přičinění redukuje. Výrazně se zlepšuje i kvalita spánku. Regionální produkty pečují o tělo zevnitř i zvenčí a pohyb na zdravém vzduchu dodá tělu dosud nepoznanou životní energii.

Pro svůj pobyt si můžete vybrat třeba Hotel Alpenrose na břehu kouzelného jezera Achensee je pro jarní očistu organismu jako stvořený. Ve velkorysém wellness areálu si navíc můžete vychutnat doplňkové terapie, jako je lymfatická drenáž, která uvolňuje lymfatické cévy, zajišťuje prokrvení a posílení vazivové tkáně. Dále jsou ideální koupele s výtažky z mořských řas, které harmonizují pokožku a současně zbavují škodlivých látek. Masáže, speciální zábaly a terapie ajurvédy, které jsou pro každého klienta voleny podle jeho převažujícího životního principu (tzv. dóši), nebo vhodná pročišťovací lázeň splní každé přání a podpoří odvádění jedovatých látek.

#detox #Alpy #pobyt #HotelAlpenrose

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square