Začínáme blogovat

Uvědomujeme si nezastupitelnou hodnotu správné komunikace s našimi klienty, proto jsme pro vás i pro nás připravili nové webové stránky www.concierge-uc.com. Přejeme si, abyste s námi jejich prostřednictvím komunikovali, dozvídali se o zajímavostech i novinkách. Můžete s námi chatovat online nebo nám nechat vzkaz prostřednictvím záložek "zavoláme Vám", "zašlete nám SMS", "zašlete nám email" na našich webových stránkách. K dispozici je i upravená verze pro vaše smartphony.

Budeme pro vás také pravidelně připravovat blog. V článcích na tomto blogu vás budeme nejen informovat o dění ve společnosti a novinkách, ale podělíme se i o naše postřehy a myšlenky. Chceme psát o tom, co nás baví, štve i o tom, co nás kde zaujalo a co nás podněcuje.

Nechceme vás obtěžovat, ale moc by nás potěšily i vaše reakce a připomínky. Vždyť právě vy jste naší největší inspirací a hnacím motorem. Některá vaše přání totiž mohou být skutečnou výzvou a zkouškou našich dovedností. Současně jsou právě takové požadavky tím nejzábavnějším a nejnapínavějším. Někdy to ani nemusí být přání projet se psím spřežením v Antarktidě. Adrenalin nám zvedne i poptávka VIP vstupenek na koncert U2 v Paříži tři dny před jeho konáním.

Na závěr si dnes dovolíme otázku: Ještě pořád nevíte, proč využívat naši službu CONCIERGE? Přinášíme vám pohodlí, úsporu času, redukujeme stres, ulehčujeme a zpříjemňujeme život. Můžeme za vás zařídit to, co vás nebaví a do čeho se vám nechce. Ušetříme vaše peníze, protože často dokážeme sjednat lepší ceny, než jsou ty běžné. Jsme diskrétní a můžete nám důvěřovat. Pokud vám tato odpověď nestačí, projděte si náš nový web.

#blog #web

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square