MUSE


MUSE

Uznávaná britská sestava MUSE kombinuje prog rock, glam či elektroniku. Pod vedením zpěváka a kytaristy Matthewa Bellamyho se po famózním vystoupení v listopadu 2012 toto rockové trio vrací zpátky do České republiky. V rámci svého světového turné „The Drones World Tour“ odehraje v sobotu 4. června jedinečný koncert v pražské O2 areně.

The Drones World Tour bude jedinečným zážitkem pro fanoušky, kteří si užijí jedinečný koncert s umístěným podiem uprostřed arény. Kapela je známá překonáváním nejen vlastních hranic v oblasti scény a nadcházející turné nebude žádnou výjimkou. Design a konfigurace scény umožní fanouškům zažít reálný 360° audiovizuální zážitek. Turné MUSE byly vždy označovány světovými médii jako epické, úžasné a ctižádostivé a nadcházející show nebude výjimkou.

MUSE hledá inspiraci nejen ve vážné hudbě ale i u hudebních ikon jako jsou U2, Radiohead, Queen nebo David Bowie. Ve skladbách kapely nalezneme prvky hned několika odrůd rocku – od alternative přes glam, new progressive, space, symphonic a progressive metal zase zpátky k indie – které se mísí spolu s prvky elektronické hudby do překvapivě harmonické směsi. Pro zajištění vstupenek nás neváhejte kontaktovat.

#MUSE #rock #koncert #vstupenky

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square