Iron Maiden

Iron Maiden

V rámci světového turné The Book of Souls vystoupí slavná metalová skupina Iron Maiden 5. července příštího roku v pražském Edenu. Pod širým nebem představí skladby z dvojalba The Book of Souls, které se ve více než 40 zemích včetně České republiky umístilo na prvním místě prodejních žebříčků.

"Nemůžeme se dočkat, až se vrátíme na turné. Maiden turné prospívá, a dostat se blíž k našim fanouškům je to, co nás baví nejvíc. Až turné na konci února odstartuje v USA, tak to bude od naší poslední show na Sonisphere ve Velké Británii 19 měsíců, takže už jsme nedočkaví. Bude skvělé opět vidět naše fanoušky v České republice, kde si koncertování vždycky užíváme," uvedl zpěvák Bruce Dickinson, který se na začátku letošního roku léčil s rakovinou jazyka.

Iron Maiden jsou považováni za jednu z nejvlivnějších metalových kapel. Za dobu své existence prodali téměř 90 milionů alb a odehráli více než 2000 vystoupení v 58 zemích po celém světě. Doposud vydali 16 studiových desek, poslední The Book Of Souls letos. Předkapelou na turné The Book Of Souls budou The Raven Age. Pro zajištění vstupenek nás kontaktujte.

#IronMaiden #vstupenky #Eden

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square