Hans Zimmer


Hans Zimmer

Nejvýraznější filmový hudební skladatel současnosti, autor hudby k takovým dílům jako Pearl Harbor, Piráti z Karibiku nebo Temný rytíř poprvé vyjíždí na světové turné. V Praze si Hans Zimmer osobně zahraje na několik hudebních nástrojů v doprovodu Českého národního symfonického orchestru a velkého pěveckého sboru. Strhující koncert se uskuteční 7. května v O2 areně.

Původem německý autor je považován za jednoho z nejúspěšnějších skladatelů filmové hudby současnosti. Začátky jeho hudební kariéry jsou spjaty s kapelou The Buggles, se kterou nahrál hit Video Killed the Radio Stars. Záhy se však začal věnovat práci pro film. Jeho hudba k oscarovému filmu Rain Man mu doslova otevřela dveře do Hollywoodu. Od té doby Hans Zimmer často spolupracoval s režisérem Ridley Scottem, např. na filmech Thelma a Louise, Gladiátor nebo Hannibal.

Zimmerovu hudbu diváci znají z mnoha oscarových blockbusterů, jako je Šifra mistra Leonarda, Piráti z Karibiku, Pearl Harbor, Počátek, Temný rytíř, Interstellar nebo z animovaných filmů Lví král, Madagaskar, Princ Egyptský, Kung Fu Panda, Já padouch a další. Dosud Zimmer pracoval na více než stovce filmů a získal za ně všechna ocenění včetně Oscara, Zlatého globu i Grammy. Pro zajištění vstupenek nás neváhejte kontaktovat.

#HansZimmer #koncert #O2arena #vstupenky

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square