Divadlo Ungelt


Divadlo Ungelt

Blíží se zahájení prodeje vstupenek na Letní scénu Divadla Ungelt 2016, která se nachází ve starobylé malebné části Hradčan pod Loretou na Novém Světě. Ve srovnání s ostatními divadelními událostmi letní Prahy si hlediště se svou kapacitou 227 míst zachovává komorní atmosféru typickou pro Divadlo Ungelt. Pokud si nechcete nechat ujít výjimečná divadelní představení pod širým nebem, obraťte se na nás. Vzhledem k počtu míst na nic nečekejte.

Již čtyřikrát získali herci Divadla Ungelt nejprestižnější české divadelní ocenění - Cenu Thálie. V roce 1997 ji obdržela Alena Vránová za roli Gertrudy Matthews ve hře Bouřlivé jaro, v roce 2001 Marta Kubišová za své účinkování v muzikálu Andrew Lloyd Webbera Líp se loučí v neděli, v roce 2006 Vilma Cibulková za roli slečny Fischerové v představení Picasso a v roce 2012 Richard Krajčo za roli Dennyho ve hře Deštivé dny.

Samotné Divadlo Ungelt je komorní scénou pro necelou stovku diváků. Zaměřuje se na hry pro dvě až čtyři postavy, nabízející výjimečné příležitosti výjimečným hercům. Za léta své existence si divadlo vydobylo nezaměnitelné místo na mapě divadelní Prahy.

Pokud máte zájem o účast na uzavřených akcí divadla - premiérách, oslavách výročí apod. a být ve společnosti oblíbených herců, režisérů a osobností kulturního života, můžete se stát členem Klubu přátel Divadla Ungelt. Budete mít také možnost využívat výhody volných vstupenek a přednostního zasílání programu. Dejte nám vědět, vše pro vás zařídíme.

[if !supportLineBreakNewLine] [endif]

#divadlo #vstupenky #DivadloUngelt

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square