Proč nás klienti milují...

František Jungr, manažer regionálního rozvoje Visa Europe

Když jsme přemýšleli nad tím, jak můžeme zpříjemnit a skutečně usnadnit život držitelům firemních karet Visa, jednoznačně jsme se rozhodli pro poskytování služeb concierge. Při výběru vhodného partnera jsme oslovili několik firem, které tuto asistenční službu poskytují, a nakonec jsme se, s ohledem na zkušenosti, vysoce proaktivní přístup a výborné reference, rozhodli pro CONCIERGE Unique Concept.  

Regina Sieber, jednatelka a společník Regina Sieber & Co

Služba concierge šetří můj čas. Mám dvě malé děti a své volné chvíle chci naplno věnovat jim. Chvíli mi trvalo, než jsem se „naučila“ službu, kterou mi doporučila přítelkyně, plně využívat. Začala jsem tím, že pro mě zajistili vstupenky na vyprodaný koncert. Nejprve jsem totiž nechápala, že jsou schopni zařídit požadavky opravdu nejrůznějšího druhu, jako třeba oprava parket, ale doporučí také nejlepší hotely světa a zajistí tam osobní uvítání. Protože jsem sama marně hledala spolehlivou paní na hlídání, obrátila jsem se na concierge. Paní, kterou mi doporučili, je nyní už takřka součástí naší rodiny. Zajišťují pro mě kromě jiného opravu výtahu, všemožné rezervace, letenky, pronájem domu ve Francii, velké nákupy do domácnosti, čistírnu a prádelnu, nábytek do kanceláře na míru...

Josef Luzum, jednatel a společník SMB Holding Group s.r.o.

Koordinátoři CONCIERGE Unique Concept pro mě zajišťují nejrůznější záležitosti. Vstupenky na sportovní akce – naposledy Fed Cup, koncerty, ale také bezchybný úklid. Zajistili také letenky a pronájem auta ve Spojených státech. Nedávno pro mě navrhli úžasnou dovolenou spojenou s rybařením v Norsku. Jsem v tomto ohledu laik, proto připravili program přesně na míru a doplnili nezbytnými informacemi, včetně zákonů a omezení, která s rybolovem a vývozem ryb souvisí.

Jitka Fridrichová, společník Unit + Sofa

Concierge je můj pomocník. Seženou mi lístky snad úplně na vše, připraví třeba detailní itinerář cesty do Paříže, na které chci oslavit maminčiny narozeniny. Následně zajistí letenky, nabídnou na výběr hotely a ten zvolený pak zamluví, domluví místní česky hovořící průvodkyni a zarezervují restaurace v Paříži. Tomu předchází návrh stylových i módních míst. Nemusím nic ověřovat a kontrolovat. Vím, že co zařídí, funguje na 100%.

 

Martin Hanzal, hokejový hráč NHL klub Arizona Coyotes

Concierge mi kromě jiného zajišťuje dovolenou s rodinou. Nyní stavím v Čechách dům, protože sám nemám čas věnovat se tomu, zajišťují nákupy vybavení a dokážou domluvit i výhodnější ceny než ty, které bych dostal já.

Jiří Falář, jednatel a společník MR3

Služby concierge využívám spíše nárazově. Spoléhám na ni, když potřebuji běžně nedostupné vstupenky na sportovní akce. Naposledy jsem kupř. potřeboval pro svého klienta neprodejné permanentky k sezení do VIP zóny na utkání HC Litvínov. Potěšilo mne, že mi concierge Unique Concept uměl sehnat i vstupenky na MS ve fotbale do 21 let, přestože byly všude naprosto vyprodané.

 

Mgr. Milan Vladyka, MBA, partner Vilímková Dudák & Partners

Kdysi jsem se snažil využívat concierge Erste premier. To je ovšem dobré snad v ohledu dotazů spojených s bankovnictvím či kartou. Když jsem po nich ale chtěl zajistit něco mimořádného, vůbec jsem neuspěl. Známý mi doporučil CONCIERGE Unique Concept. Zprvu jsem byl skeptický, dnes mi zařizují vše. Nejen VIP místa během hokejového mistrovství. Doporučí, kde strávit víkend v Čechách, vše zajistí a zpracují návrh míst, která v okolí navštívit. Zajistí se vším všudy dovolenou v zahraničí, doporučí i nevšední destinace. Zařídí i opravy, nákupy.... Jsem s nimi tak spokojený, že dnes je využívá celá naše firma a právě se chystáme doporučit je našim klientům.

Chcete vědět více? Kontaktujte nás
Tel: 774 000 100