CONCIERGE Unique Concept

 

 

Concierge - služba, která zpříjemňuje a usnadňuje každodenní život perfektním servisem privátního koordinátora. CONCIERGE je  určený všem, kteří nemají čas zabývat se obstaráváním všedních záležitostí nebo těm, kteří požadují exkluzivní a perfektní servis.

 

Se službou CONCIERGE Unique Concept máte neustále na dosah tým odborníků, který je připraven splnit v okamžiku vaše nejrůznější přání, ať jste kdekoliv na světě.

 

CONCIERGE Unique Concept poskytuje profesionální a komplexní služby na vysoké úrovni pro jednotlivce a korporátní klienty. 

 

CONCIERGE Unique Concept spolupracuje s partnerskými a skutečně ověřenými společnostmi a firmami. Klientům tedy nabízí jen vyzkoušené a ověřené služby.

 

CONCIERGE Unique Concept udělá maximum pro splnění požadavku klienta a jeho spokojenosti. Díky kontaktům dokáže zajistit i takové požadavky, které se zdají být pro ostatní nemožné.

Zadejte nám váš požadavek zcela zdarma a nezávazně. Služba je hrazená pouze, pokud naši nabídku přijmete.

 

 

 

O nás

Náš tým
Petra Bajerová

concierge@uniqueconcept.cz | Tel: 774 000 100

Čas je v dnešní uspěchané době jednou z nejvzácnějších věcí. Sama dobře vm, jak je někdy obtížné uspořádat svůj čas. A přesně od toho jsme tu my. Ráda vám pomohu zajistit a zorganizovat cokoliv si jen budete přát, a to s úsměvem na tváři. Věřím v pozitivní přístup a v to, že úspěch klientů je zároveˇmým úspěchem. Nyní, díky službě CONCIERGE, mohu našim klientům nabídnout více času a to je opravdu unikátní.

 
Petra Zedníková

p.zednikova@uniqueconcept.cz, Tel: 723 509 350

Nadstandardní přístup není pouhé klišé, ale náš postoj. Zorganizuji pro vás vše, co si budete přát a dohlídnu, abyste byli spokojeni. Nehledáme důvody, ale způsoby. Osobně mi bude potěšením, když si naši službu vyzkoušíte a zjistíte, že slova umíme proměnit v činy. Těším se na setkání s Vámi.

 

Karin Tolochová

k.tolochova@uniqueconcept.cz | Tel: 728 536 636

Lucie Pilařová

l.pilarova@uniqueconcept.cz | Tel: 608 505 848

Řídíme se heslem Jacka Welche: "Jestliže chcete skutečnou rovnováhu práce a života, najděte si společnost, která vám vyjde vstříc, protože to považuje za součást svého podnikání." Požadavky našich klientů jsou pro nás každodenní radostí. 

 
Karel Pilař

concierge@uniqueconcept.cz | Tel: 774 000 100

Z vlastní zkušenosti vím, že profesionální sportovec nemá čas ani volný prostor pro zajištění běžných či mimořádných záležitostí. V zámoří jsem službu CONCIERGE využíval často a měl tak čas věnovat se jen sportovním výkonům. Vím tedy, co sportovec potřebuje a co očekává. Neváhejte se na nás obrátit. Rád se s Vámi osobně potkám. 

 

Je čest být drobnou součástí rodin i firem, otevírat dveře k pohodlnosti a nekonečným možnostem. Ráda s klienty sdílím citát Franze Kafky. "Neztrácej čas hledáním překážky, možná že žádná není."

 

 
Domluvte si s námi schůzku
Tel: 774 000 100

Jsme tu pro Vás. Kontaktujte nás!