FAQ

1.

Q: CO SI MÁM POD SLUŽBOU CONCIERGE PŘEDSTAVIT? JAK MI MŮŽE CONCIERGE POMOCI? 

 

A: Představte si koordinátora služby jako Vašeho privátního asistenta, který Vám pomůže ve Vašem volném čase, ať už je to např. s výběrem dovolené,  zajistí cestu a při tom navíc doporučí, co stojí během Vašeho pobytu za to, ať je to návštěva zajímavé výstavy či koncertu, nebo restaurace, kde dělají výtečné dezerty.  Zajistí vstupenky na kompletně vyprodaná divadelní představení či koncerty. Nebo jednoduše pomůže s každodenními povinnostmi tak, aby Váš život zpříjemnil. 

Naši členové mají také přístup k nejnovějším informacím, jakými jsou například otevření skvělé nové restaurace nebo klubu či kde zakoupit nedostupné zboží apod.

2.

Q:  V ČEM JE VAŠE SLUŽBA JINÁ? JAK SE ODLIŠUJETE?

 

A: Jsme přístupná služba všem, která si však zakládá na vysoce kvalitním servisu. Je možné využít jak zvýhodněné roční balíčky a nebo uhradit až za jednotlivá využití služby. Naši klienti se na nás obrací i pokud chtějí znát nejnovější trendy a nemají čas se tím zabývat, zároveň chtějí platit přiměřená fee.

Našim cílem je nejenom poskytovat vysoce kvalitní servis, ale přemýšlíme za klienta a nabídneme i to, co by klient mohl ocenit.

3.

Q: CO VŠE ZAHRNUJE ROČNÍ FEE V JEDNOTLIVÝCH ČLENSTVÍCH?

 

A: Na výběr máme několik typů členství, která jsou přímo ušitá na míru pro jednotlivé klienty. Vybrat si můžete přesně podle toho, jak často nás budete využívat. Členství se klientům několikanásobně vyplatí nejenom z pohledu času, který se klientovi věnuje v rámci zpracování jeho požadavků, ale také z pohledu ušetření jeho peněz při zajištění požadavků. Vždy se snažíme vybrat co nejvýhodnější nabídku pro klienta tak, abychom šetřili nejenom jeho čas, ale hlavně i peníze. Díky dlouhodobé spolupráci s dodavateli máme výhodnější podmínky pro naše klienty. 

 

 

 

4.

Q: JAK VÁS VAŠI KLIENTI VYUŽÍVAJÍ NEJČASTĚJI A JAKÝ JE NEJOBLÍBENĚJŠÍ TYP ČLENSTVÍ?

 

A: Každý klient nás využívá na zcela odlišné požadavky, rozsah je velmi široký, od nákupu vstupenek na vyprodané koncerty, doporučení ověřených řemeslníků, až po nákupy nemovitostí, zajištění víz, doporučení destinace na dovolenou a zajištění včetně letenek a transferů. Některé požadavky jsou velmi specifické, jako je například osobní setkání s profesionálním sportovci či zpěváky po koncertu apod. Nejoblíbenější typ členství je PLATINUM.  

5.

Q: MOHU SI SLUŽBU PŘED ZAKOUPENÍM ČLENSTVÍ VYZKOUŠET?

 

A: Ano, samozřejmě. Naším cílem je především dlouhodobá spokojenost klienta. Každý klient má možnost si službu CONCIERGE vyzkoušet a zadat nám 3 požadavky zcela zdarma bez účtování fee za zpracování. Bude-li klient spokojen, může pak přemýšlet, která varianta členství je pro něj nejvýhodnější. Samozřejmě běžné rady či otázky zajišťujeme zdarma - 

6.

Q: V ČEM JE NEJVĚTŠÍ VÝHODA VYUŽÍVÁNÍ CONCIERGE SLUŽBY?

 

A: Neztrácíte drahocenný volný čas zdlouhavým vyhledáváním, na jehož konci ani nemáte záruku kvality a zkušenosti. CONCIERGE Unique Concept naopak klientům nabízí jen prověřené služby. Spolupracuje totiž s širokou škálou partnerských a skutečně ověřených a spolehlivých dodavatelů. Často dokáže zajistit i lepší ceny. Každému klientovi také navrhuje několik variant řešení. Lze si tak vybrat podle ceny a kvality.

7.

Q: STAVÍM DŮM, JAK MI MŮŽETE POMOCI?

 

A: Můžeme vám doporučit architekta. Navrhneme ověřené stavební firmy. Zajistíme vám veškeré dodávky základního vybavení (koupelen apod.) a u dodavatelů sjednáme nejlepší možné ceny. Podobně vám pomůžeme během zařizování. Doporučíme zkušeného interiérového designéra i zahradníka. Spolupracujeme i s kuchyňskými a bytovými studii, pomůžeme tedy s výběrem zařízení i dekorací.